O nas - poznaj zespół Dental Day!

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych na polskim rynku stomatologicznym. Przez 10 lat naszej działalności zorganizowaliśmy ponad 850 kursów oraz przeszkoliliśmy ponad 11 100 osób. I te liczby cały czas rosną!
0
lat doświadczenia
0 %
obiektywnej i uniwersalnej wiedzy
0 %
zaangażowania zespołu

Nasze cele

Od początku naszej działalności postawiliśmy sobie jasne cele, których konsekwentnie trzymamy się do dnia dzisiejszego. 

Więcej praktyki, mniej teorii

To nasza filozofia pracy. Na naszych szkoleniach otrzymasz tylko praktyczne informacje, które pozwolą Ci przejść najkrótszą drogą z punktu, w którym jesteś do punktu, w którym chcesz być.

Uniwersalna wiedza

Wiedza, którą przekazujemy, jest w 100% obiektywna, poparta doświadczeniem i badaniami naukowymi. Nie prowadzimy jakiekolwiek sprzedaży sprzętu czy materiałów.

Sposób kształcenia

Stale poszukujemy skuteczniejszych sposobów kształcenia. Jako pierwsi w branży wprowadziliśmy hybrydową formułę szkolenia, która radykalnie zwiększyła ilość czasu jaką przeznaczamy na ćwiczenia warsztatowe podczas kursu.

Doświadczeni wykładowcy

Nasze szkolenia prowadzą najwybitniejsi specjaliści w swoich dziedzinach. Wszyscy z nich posiadają ogromne doświadczenie kliniczne oraz, co równie ważne, umiejętność przekazania tej wiedzy w sposób jasny i zrozumiały.

Pracujemy z pasją

Jesteśmy grupą młodych osób, która zawsze daje z siebie 110%. Naszym priorytetem jest to, by oprócz dużej dawki praktycznej wiedzy, szkoleniom towarzyszyła jak najlepsza atmosfera. Z tym samym podejściem przychodzimy do naszego biura. 

Co nas wyróżnia

Stomatologia jest branżą poważną i profesjonalną. Zdecydowaliśmy, że profesjonalizm u nas zostaje, ale powaga wylatuje przez okno. Naszą pracę traktujemy serio, ale siebie? Nie zawsze. 😉 

Poznaj nasz zespół

Michał Karpiński

Założyciel / Twórca Dental Day (mam alergię na słowo „szef”), także w firmie pracuję od początku, a nawet dłużej! A to już prawie 8 lat. Głównie zajmuję uśmiechaniem się i robieniem dobrego wrażenia… ...

Tomasz Ziembiński

Tomek oficjalnie jest Event Managerem, ale nieformalnie nazywamy go Szeryfem. W Dental Day pracuje już sześć lat. Czuwa nad każdym szkoleniem, pilnuje harmonogramów, porządkuje rzeczywistość, odpowiad...

Aneta Stachowicz

Aneta w branży stomatologicznej pracuje od 13 lat, a w Dental Day jest Specjalistą ds. szkoleń. Zajmuje się administracją i przygotowywaniem szkoleń i ich obsługą. W pracy najważniejsze są dla niej re...

Tomasz Bręczewski

Od 5 lat pracuję w Dental Day jako Specjalista ds. Szkoleń. Przygotowuję szkolenia i towarzyszę uczestnikom w trakcie ich trwania. Dodatkowo zajmuję się dofinansowaniami kursów - udzielam informacji o...

Magda Karpińska

Z Dental Day jestem związana od początku jego istnienia, czyli ponad 8 lat. Odpowiadam za tematy związane ze strategią PR, marketingiem, a ostatnio także za nagrywanie naszego firmowego podcastu “Prak...

Izabela Wodzińska

W Dental Day pracuję od niedawna i jestem specjalistką ds. szkoleń. W firmie zajmuję się wszystkim tym, co gwarantuje prawidłowe odbycie się kursu. W swojej pracy najbardziej lubię work-life balance, ...

Edyta Gajewska

W Dental Day pracuję na stanowisku Online Marketing Manager. Co to oznacza? Komunikację z Wami za pośrednictwem mediów społecznościowych, przygotowanie materiałów marketingowych dotyczących naszych sz...

Agata Bęben

W Dental Day pracuję na stanowisku Project Manager. Głównie zajmuję się udoskonalaniem kształcenia hybrydowego oraz online. Współpracuję również z Magdą i Edytą w dziale marketingu, tworzę treści foto...

Z innej beczki

Chcemy Wam przekazywać wiedzę różnymi kanałami, dlatego Magda Karpińska prowadzi podcast "Praktycznie o stomatologii". Jej Goście potrafią zainspirować, potrafią również otwarcie przyznać się, że coś im nie wyszło, opowiedzieć czego żałują i co z perspektywy czasu zrobiłyby inaczej. A to gwarantuje wartość rozmowy.

#podcast

Praktycznie o stomatologii
Na koniec stycznia 2023 roku w ramach 31. Finału WOŚP zorganizowaliśmy aż 14 webinarów jednego dnia, które poprowadzili Wykładowcy nie tylko z Dental Day. Razem zebraliśmy 120 150zł!

#webinaryodserca

WOŚP 2023
W 2022 roku po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować akcję #webinaryodserca w ramach 30. Finału WOŚP. W ciągu jednego dnia obejrzeliście 15 webinarów i zebraliśmy 110 000zł!

#webinaryodserca

WOŚP 2022

Więcej niż praca

Tak jak lubimy ze sobą pracować, tak lubimy spędzać ze sobą wolny czas. Przynajmniej raz w roku wybieramy się na wyjazd integracyjny - najczęściej w góry.
Warszawa | październik 2023

Bardziej szalonego zdjęcia tutaj nie znajdziecie! W październiku, podczas tworzenia nowej strony internetowej, Michał wpadł na pomysł nagrania ciekawego filmiku. I nagraliśmy! A Ci, którzy założyli konto w serwisie, dobrze wiedzą o jaki chodzi. 

Karkonosze | maj 2023

Postanowiliśmy przedłużyć sobie majówkę i spędzić z ekipą Dental Day kilka dni w Karkonoszach. Była Samotnia, było czeskie Lucni Buda i ich wspaniałe piwo PAROHÁČ. Flaga wyniesiona na Śnieżkę - kolejny szczyt zaliczony. Tak trzeba żyć!

Bieszczady | październik 2022

Mówią, żeby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady... i tak zrobiliśmy. Spędziliśmy kilka dni wśród pięknych kolorów, grzejąc się w jesiennym słońcu. Flaga zawisła na kolejnych szczytach: Połoninie Caryńskiej, Małej i Wielkiej Rawce oraz Połoninie Wetlińskiej. Było fajnie, ale wiecie co? Jednak wróciliśmy!

Pieniny | maj 2022

Tym razem za cel obraliśmy piękne Pieniny. Była flisacka taksówka za 5zł i Velo Czorsztyn na rowerach elektrycznych. Weszliśmy też na kilka szczytów - firmowa flaga zawisła na Trzech Koronach, Wysokiej oraz Sokolicy. 

Beskid | październik 2021

Nasza pierwsza Dental Day'owa wyprawa! Ten wyjazd na zawsze pozostanie w naszej pamięci (nie pytajcie dlaczego). Flaga Dental Day zawisła na pierwszym szczycie - Babiej Górze.

Dostosowujemy się do Ciebie

Używamy plików cookies, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna i działa niezawodnie. Pozwalają one również dopasować treści i reklamy do Twoich zainteresowań. Jeśli się nie zgodzisz, reklamy nadal będą się wyświetlać, ale nie będą dopasowane do Ciebie.

Zostałeś zapisany do newslettera. Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana! Dziękujemy!
Ups, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.
Dane adresowe są niekompletne. Uzupełnij dane żeby przejść dalej.