Data szkolenia
19.08.2024 r. 20:30-23:00
2024-08-19T00:00:00+02:00Miejsce szkolenia
Online
Ilość wolnych miejsc
szkolenie archiwalne
Ilosć godzin szkolenia
3h
Dostęp do materiałów
180 dni
Ilość punktów edukacyjnych
2 pkt
Mistrzowskie modelowanie odcinka bocznego - zęby trzonowe
/szkolenia/mistrzowskie-modelowanie-odcinka-bocznego-zeby-trzonowe/
LimitedAvailability
2024-08-19T20:30:00+02:00
350 PLN
Dla kogo jest to szkolenie?
Anatomiczne modelowanie powierzchni żującej to nie żadna magia. Nie musisz być arcymistrzem kompozytu, by Twoje prace były jednocześnie piękne i funkcjonalne. Podstawa to przede wszystkim dobra znajomość anatomii i praca według sprawdzonego schematu. Tego właśnie nauczy Cię lek. dent. Jakub Mikołajczyk na swoich webinarach.
Drugi z dwóch webinarów z cyklu “Mistrzowskie modelowanie odcinka bocznego” koncentruje się na anatomicznym modelowaniu powierzchni okluzyjnych zębów trzonowych. Pierwszy webinar poświęcony jest modelowaniu powierzchni okluzyjnych w zębach przedtrzonowych. Możesz kupić oba webinary w promocyjnej cenie:
- modelowanie zębów przedtrzonowych i trzonowych: tutaj.
Czego nauczę się na szkoleniu?
dokładnej morfologii i anatomii zębów trzonowych
charakterystyki materiałów kompozytowych pod względem ich właściwości, koloru, plastyki i polerowalności
sprawdzonych schematów modelowania, dzięki którym Twoje prace będą wyglądały jak małe dzieła sztuki
uporządkowanego sposobu pracy, dzięki któremu Twoje odbudowy będą bardziej powtarzalne, a praca przewidywalna
jak tą wiedzę przełożyć na praktykę - całą teorię utrwalisz podczas pokazu praktycznego wykładowcy
uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania - zadasz je podczas sesji Q&A
Webinar krok po kroku
Krok 1:
Zapis na webinar
Załóż konto (lub zaloguj się, jeżeli już je masz) na dentalday.pl i zapisz się na webinar.
Krok 2:
Płatność
Do opłacenia możesz skorzystać z płatności online lub przelewu tradycyjnego.
Krok 3:
Mail z potwierdzeniem rejestracji
Po rozliczeniu płatności otrzymasz e-mail z platformy ClickMeeting z linkiem do wydarzenia oraz indywidualnym hasłem, dzięki któremu zalogujesz się na webinar.
Krok 4:
Webinar na żywo
Przed wydarzeniem otrzymasz mail oraz SMS z przypomnieniem.
Krok 5:
Nagranie webinaru
Nagranie znajdziesz na platformie e-learningowej, do której masz dostęp przez swoje konto na dentalday.pl.
Program szkolenia
Wykład
45 min- omówienie anatomii 3D zębów trzonowych
- omówienie materiałów (właściwości, kolor, plastyka, polerowalność)
- omówienie niezbędnego instrumentarium
- omówienie rekomendowanych technik modelowania
- wykończenie odbudowy i polerowanie
Pokaz praktyczny
45 min- pokaz LIVE odbudowy i podbarwiania dwóch zębów trzonowych
Sesja pytań i odpowiedzi
60 min- po zakończeniu pokazu praktycznego wykładowca będzie odpowiadał na pytania uczestników
- na sesję Q&A poświęcimy aż 60 minut!
Nagrania webinarów
2,5 h- w ciągu 48 godzin od zakończenia każdego webinaru udostępnimy Ci jego nagranie na naszej platformie e-learningowej, otrzymasz je na 180 dni
- jeśli po webinarze pojawią Ci się dodatkowe pytania, możesz zadać je korzystając z naszej platformy e-learningowej
O wykładowcach
![](/_default_upload_bucket/1032/image-thumb__1032__webp/fotki%20do%20stopek.png)
lek. dent.
Jakub Mikołajczyk
Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Współwłaściciel gabinetu Dental Clinic w Gliwicach specjalizującego się w stomatologii estetycznej. Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od lat rozwija swoją autorską metodę wiernego odwzorowania anatomii i kształtu zębów. Członek międzynarodowej grupy dyskusyjnej Biomimetic Study Club. Swoją codzienną pracę publikuje na forach i grupach zawodowych.
Dlaczego my?
![](/ikony/30/image-thumb__30__webp/why-us-praktyka.png)
Więcej praktyki, mniej teorii
Na naszych szkoleniach otrzymasz tylko praktyczne informacje, które pozwolą Ci przejść najkrótszą drogą z punktu, w którym jesteś do punktu, w którym chcesz być.
![](/ikony/29/image-thumb__29__webp/why-us-wiedza.png)
Doświadczenie
Na swoim koncie mamy: ponad 883 zrealizowanych szkoleń, ponad 11 180 przeszkolonych osób i te liczby wciąż rosną.
![](/ikony/32/image-thumb__32__webp/why-us-ksztalcenie.png)
Platforma e-learningowa
Nasza znajomość nie kończy się na szkoleniu. Dzięki naszej platformie e-learningowej możesz wrócić do materiałów online, ugruntować swoją wiedzę i zadać dodatkowe pytania wykładowcy.
![](/ikony/31/image-thumb__31__webp/why-us-wykladowcy.png)
Zero sprzedaży
Nie prowadzimy sprzedaży sprzętu czy materiałów - wiedza, którą dostaniesz, jest w 100% obiektywna i uniwersalna.
Skontaktuj się z nami
![](/foto%20pracownik%C3%B3w/376/image-thumb__376__webp/Aneta.jpg)
Specjalista ds. szkoleń
Aneta Stachowicz
![](/foto%20pracownik%C3%B3w/381/image-thumb__381__webp/TomekB.jpg)
Specjalista ds. szkoleń